660 723 076 biuro@ekostone.com.pl

Kominki z
kamienia naturalnego

Kamień naturalny to najczęściej stosowany materiał do realizacji projektów obudowania kominków.

W praktyce niemal każdy kamień, ze względu na swoją odporność termiczną nadaje się do zastosowania jako surowiec do obudowy kominka. Połączenie różnych rodzajów kamienia pozwala na uzyskanie nowoczesnego wystroju, w klasycznych rozwiązaniach najlepiej stosować jest jednolite wykończenie kominka. Jak zawsze służymy naszym Klientom doradztwem w tym zakresie tak, aby efekt końcowy współgrał z otoczeniem.

Przykładowe realizacje kominków z kamienia:

Chcesz złożyć zamówienie lub
potrzebujesz porady specjalisty?

Kominki z kamienia

Rozpalony ogień w kominku stwarza niepowtarzalny nastrój w twoim salonie. Najlepszym materiałem do wykonania obudowy  kominków są kamienie naturalne, takiej jak granit, marmur lub nowoczesny spiek kwarcowy. Kamień idealnie wkomponuje się do większości aranżacji Twojego wnętrza, zarówno tych klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych, nadając mu charakteru i elegancji. Jest wytrzymały mechanicznie oraz na wysoką temperaturę. Właśnie dlatego od wieków niezmiennie stosuje się go jako surowiec na obudowy kominków.

Jesteśmy profesjonalnym producentem wyrobów z kamienia, spieku kwarcowego oraz kwarcu, posiadającym wieloletnieie doświadczenie w obróbce tych materiałów.