660 723 076 biuro@ekostone.com.pl

O firmie Ekostone

Nasza firma to wspólna pasja oraz wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie.
Ciężkiego fachu jakim jest obróbka kamienia uczyliśmy się od prawdziwych kamieniarzy i dzięki temu staliśmy się nimi.

Kamieniarstwo to nie tylko nowoczesne maszyny, ale także artystyczna obróbka ręczna detali, która podkreśla kunszt tego rzemiosła.

W produktach wychodzących spod naszych rąk staramy się pokazać piękno kamienia oraz możliwości kształtowania jego formy.

Sumienność

Uczciwość

Szacunek

Właściciele firmy są zdania, że sumienność, uczciwość i szacunek dla klienta jest wykładnią jego pracy. Z niespotykaną starannością dbają o potrzeby swoich klientów. Przez cały czas działalności systematycznie rozszerza swoją ofertę oraz rosnące wymagania klientów. Standardem jest wykonanie życzeń klienta bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Szeroka gama
produktów

Obecnie świadczone usługi firmy EKOSTONE podzielić można na dwa główne obszary. Pierwszym z nich to usługi wykonania elementów wykończeniowych dla branży budowlanej, m.in. parapety wewnętrzne oraz zewnętrzne, schody, blaty kuchenne i łazienkowe, produkcja oraz montaż nagrobków oraz grobowców, stoły i stoliki kawowe, ławy oraz inne usługi wykończeniowe domów i mieszkań. Drugi obszar oferowanych usług to produkcja oraz montaż nagrobków oraz grobowców wraz z towarzyszącymi im elementami dodatkowymi włączając w to galanterię nagrobkową (misy, lampiony, wazony, tablice pamiątkowe).

Zapraszamy do siedziby naszej firmy. Będziecie mogli Państwo osobiście zapoznać się z aktualnie oferowanymi gatunkami kamieni, takich jak: granity i marmury, spieki kwarcowe oraz konglomeraty. Przedstawimy Państwu cechy, właściwości oraz zakres zastosowania każdego z ww. materiałów.