660 723 076 biuro@ekostone.com.pl

Schody z kamienia naturalnego

Trwałe i wyjątkowe pod względem stylistycznym schody z kamienia naturalnego – wykonujemy schody wewnętrzne, zewnętrzne, oraz stopnie w dowolnym kształcie i układzie.

Kamień naturalny to w naszej ocenie najlepszy dostępny surowiec do wykonania trwałych i zarazem wyjątkowych schodów. Zarówno schody wewnętrzne, jak i schody zewnętrzne można wykonać z  granitu, który jest najbardziej odpornym materiałem na warunki pogodowe panujące w naszej części Europy. Do tego cechuje go cechuje go niska ścieralność. Drobne rysy powstałe po latach łatwo można usunąć poprzez polerowanie stopni. Jeżeli chodzi o schody wewnętrzne, można również wykonać je z klasycznego marmuru, który cechuje trwały połysk oraz cieplejsza paleta barw. Natomiast charakterystyczne i niepowtarzalne smugi nadają wnętrzu prawdziwej elegancji.

Chcesz złożyć zamówienie lub
potrzebujesz porady specjalisty?

Schody z kamienia – szeroka i mocno zróżnicowana oferta

Jeśli chodzi o wykonane z naturalnego kamienia schody zewnętrzne pełen jest świetnych przykładów tego, jak efektowne a przy tym niejednolite formy mogą one przybrać. W obrębie wspomnianego miasta oraz jego okolic mieliśmy okazję zrealizować dla naszych klientów wiele rozmaitych, w każdym przypadku unikatowych projektów. W trakcie ich opracowywania braliśmy pod uwagę liczne indywidualne aspekty, w tym pożądany przez klienta styl i funkcjonalność, a także spójność architektoniczną z domem, przestrzenią okołodomową oraz ogólną zabudową funkcjonującą w danej okolicy.

Podobne podejście towarzyszy nam również w przypadku zleceń na wewnętrzne schody. W zależności od Państwa preferencji jesteśmy w stanie wykonać je tak, aby świetnie korespondowały nie tylko z dużymi, tradycyjnymi pomieszczeniami, ale również z wnętrzami relatywnie małymi, stawiającymi na nowoczesność lub minimalizm. Dobierając odpowiedni gatunek kamienia, typ i kształt schodów, właściwą fakturę oraz stosowne odcienie uzyskujemy realizacje doskonale wpasowujące się swoją stylistyką w estetykę płytek, posadzek, ścian oraz innych elementów aranżacyjnych uwzględnionych w określonej przestrzeni. Stosowane przez nas metody obróbki pozwalają nam kształtować materiał na niemal dowolne sposoby.

Czym jeszcze cechują się wykonane przez nas schody z kamienia?

Stawiane przez nas schody zewnętrzne oraz wewnętrzne są nie tylko niepowtarzalne i niezwykle eleganckie, ale także bardzo wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu. Aby zachować pierwotny atrakcyjny wygląd, nie trzeba poddawać ich regularnej renowacji. Dzięki optymalnym właściwościom fizycznym i wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie oraz oddziaływanie czynników pogodowych odzyskują oryginalną świeżość i połysk już po delikatnym polerowaniu.

Jeśli zatem zainteresowała Państwa nasza oferta, serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz zachęcamy do wizyty w naszej siedzibie, gdzie będą Państwo mogli osobiście zapoznać się z surowcami, z których produkujemy nasze schody.